2-Bedroom Apartment, Sleeps Six, 4-Min Walk To Stadthalle

  • 59 м²

2-Bedroom Apartment, Sleeps Six, 4-Min Walk To Stadthalle Vienna розташовані районі Mariahilfer Strasse, а станція метро Станція U-Bahn Burggasse-Stadthalle - за 5 хвилини пішки. Апартаменти мають доступ до льодового катка, щоб задовольнити потреби активних гостей.

Для більшого комфорту в помешканні є окремий туалет і душ. Крім того, ви можете користуватися феном і рушниками, які надаються у ванній кімнаті.

2-Bedroom Apartment, Sleeps Six, 4-Min Walk To Stadthalle пропонують гостям повністю обладнану кухню для самостійного приготування їжі, а також обідню зону, де можна насолодитися їжею.

Церква Вотівкірхе за 25 хвилини пішки, а Музейний квартал розташований всього за 1.8 км від апартаментів. Помешкання розташоване лише за 30 хв ходьби від центру міста. Хофбург розміщений за 30 хвилини пішки, а Центральна бібліотека - поблизу 2-Bedroom Apartment, Sleeps Six, 4-Min Walk To Stadthalle. Апартаменти знаходяться в межах 10-хвилинної прогулянки від залізничного вокзалу Він-Вестбанхоф.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near 2-Bedroom Apartment, Sleeps Six, 4-Min Walk To Stadthalle Відень
2 Bedroom Apartment In Vibrant Area Near U3 & Westbahnhof
Ціна лише для моб. пристроїв

2 Bedroom Apartment In Vibrant Area Near U3 & Westbahnhof

7.0
Добре 33 відгуки
182 м від помешкання
USD 129 USD 116
за ніч
Gold Appartman
Ціна лише для моб. пристроїв

Gold Appartman

8.0
Дуже Добре 96 відгуків
208 м від помешкання
USD 152 USD 137
за ніч
Royal Apartments
Ціна лише для моб. пристроїв

Royal Apartments

7.0
Добре 95 відгуків
208 м від помешкання
USD 112 USD 101
за ніч

    Зручності

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду

    На кухні

    • Електрочайник

    В номерах

    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Часті питання
    • У 2-Bedroom Apartment, Sleeps Six, 4-Min Walk To Stadthalle можна розмістити домашніх тварин?
      У 2-Bedroom Apartment, Sleeps Six, 4-Min Walk To Stadthalle не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У квартирі 2-Bedroom Apartment, Sleeps Six, 4-Min Walk To Stadthalle є кухня?
      В квартирі 2-Bedroom Apartment, Sleeps Six, 4-Min Walk To Stadthalle гості зможуть скористатися повністю обладнаною кухнею з електрочайником, холодильником і духовкою.
    • Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Він-Вестбанхоф розташований досить близько до цієї квартири.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    2-Bedroom Apartment, Sleeps Six, 4-Min Walk To Stadthalle Відень

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити